Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e

18/07/2415:26

Shperndaje:

Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë: 

 

Ndihmës Kuzhinier/e

 

– Ofrohet pagesë shumë e mirë.

 

Kontakt: +355 69 515 7929 ose të paraqiten te Restaurant SeaView në rrugën Butrinti, në Sarandë


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.