Restaurant & Lounge Vela Marine kërkon Hostess, Kamarier restoranti dhe Roje nate

02/07/2418:17

Shperndaje:

Vela Marine, restoranti dhe lounge më i ri i pozicionuar në zemër të bulevardit të Sarandës, kërkon të punësojë:

 

  • Hostess
  • Kamarier restoranti me përvojë
  • Roje për turnin e natës

 

Ofrohet pagë shumë e kënaqshme dhe kushte pune të favorshme!

Të interesuarit të kontaktojnë në 069 525 3841 


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.