Qytetari raporton : Nuk kanë përfunduar punimet e rrugës dhe mund të kthehet në burim aksidenti

11/01/239:34

Shperndaje:

Qytetari raporton : Nuk kanë përfunduar punimet e rrugës dhe mund të kthehet në burim aksidenti

Pershendetje Saranda Web

Kemi nje ankese ketu te ish parku: Kur kane asfaltuar rugen, kane lene nje pjese trekendesh per lulishte, por nuk e kane bere akoma. Kur kalojne makinat, xhirojne gomat ne zhavorr dhe eshte burim aksidentesh.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.