Qafë Botë/ U kap me kanabis në automjet, arrestohet 52-vjeçari dhe shoqëruesja 36-vjeçare

30/12/218:15

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.