Pse e humbi PD flamurin e protestave popullore dhe si mund ta rimarrë atë

14/03/228:11

Shperndaje:

NJERËZIT RIKTHEHEN NË SHESH EDHE PA PARTINË DEMOKRATIKE

Kujt i hyn në punë karrikja, vula, brava!?

Alternativat politike, aksionin politik për drejtësi shoqërore dhe për zhvillim ekonomik, për prosperitet dhe mirëqenie – këto duan qytetarët; Pse e humbi PD flamurin e protestave popullore dhe si mund ta rimarrë atë!?

NGA SELIA NË BUZË TË LANËS TEK SELIA NË BREG TË JONIT

A nuk janë si shumë larg për të transmetuar kaq shumë ndasi dhe përplasje!? Kush do ta inicojë procesin e bashkimit, mirëkuptimit dhe bashkëpunimit për të finalizuar riorganizimin, duke përfshirë të gjithë demokratët brenda dhe e hapur partinë për flukse të reja!?

Te ftuar ne studio Manjola Nikollo dhe Armando Magllara. Lidhje skype me Shpetim Iljazi, Julian Sinomati, Petrit Mulla, Albert Jorgji.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.