PS Sarandë zgjedh sekretarët, Mariel Murati për organizimin

05/10/1819:41

Shperndaje:


Partia Socialiste e Sarandës ka zhvilluar mbrëmjen e sotme Asambleja e kësaj dege, ku të pranishëm kanë qenë sekretari i Asamblesë së PS Taulant Balla, zv Kryemninistrja Senida Mesi, sekretari për emigracionin Laert Duraj, ministri Damian Gjiknuri, deputeti Alket Hyseni etj.
Mbledhja e kësaj asambleje kishte si qëllim zgjedhjen e sekretarëve të degës.
Sekretar organizativ i Degës PS Sarandë u zjodh Mariel Murati, ndërsa janë zgjedhur edhe 4 sekretarët e tjerë: Lindita Kasaj, Tatiana Alikaj, Erjon Dhroso dhe Lorent Bineri. 

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.