PS publikon listën e kandidatëve për deputetë në Qarkut Vlorë

29/04/1720:50

Shperndaje:


rama-gjiknuri-21Ministri Damian Gjiknuri ka prezantuar sot kandidatët e PS-së në Qarkun Vlorë ku garon dhe Edi Rama, i gjashti në listë. Pas vendimit të Kryesisë, Gjiknuri lexoi emrat e kandidatëve duke u shprehur se PS ka zgjedhur figurat përfaqësuese në këtë qark, ku përfshihet edhe Saranda.
EMRAT E KANDIDATËVE
Damian Gjiknuri
Vilma Bello
Alket Hyseni
Vullnet Sinaj
Andrea Marto
Edi Rama
Edmond Leka
Fatmir Velaj
Elona Hoxha
Ramiz Husi
Adrian Gurma
Elona Hodaj
Saniela Xhaferri
Lindita Kondi
Suela Kolloboçi

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.