Pritet përkeqësim i motit, erë me shpejtësi 16 m/sek dhe dallgë 2 metër lartësi

05/08/2121:01

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.