PRANGOSET AUTORI I VJEDHJES NË SUPERMARKET – VIDEO

30/06/2413:04

Shperndaje:

Prangoset autori i vjedhjes në supermarket – VIDEO

 

Policia e Sarandës ma vënë në pranga 45 vjecarin G. Xh., banues në Ksamil, të dyshuar si autor i një vjedhje. 45-vjeçari dyshohet se rreth orës 17.20 të 27 qershorit, ka vjedhur 75.000 lekë të reja në supermarket “Oqean” në lagjen nr.1 të Sarandës.

 

 

Nga sa rezulton, ai ndodhej në masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” të cilën e ka thyer dhe për këtë do t’i rëndojë edhe një akuzë tjetër.

45-vjeçari rezulton me disa precedentë penalë për vjedhje, ndërsa herën e fundit ishte arrestuar në nëntor 2023 për tentativë vjedhje në Sarandë.

 

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

in sarandaweb


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.