Policia zgjidh konfliktin mes 1 plaku dhe 1 plake, plaku procedohet në gjendje të lirë

16/03/2414:21

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.