Policia shoqëron 4 sirianë, kishin hyrë ilegalisht dhe nuk respekton distancën

14/03/2014:38

Shperndaje:


Policia e Sarandës ka shoqëruar 4 shtetas sirianë në Parkun e qytetit të Sarandës.
Ata mendohet se kanë hyrë ilegalisht nga kufiri grek dhe përveç kësaj, ishin ndalur në parkun e qytetit duke mos respektuar rregullat për mbrojten nga koronavirusi.

Sirianët ishin afruar të gjithë pranë një stoli në park, pa distancë dhe pa maska mbrojtëse. Efektivët e policisë të pajisur me maskë janë afruar pranë tyre duke i komunikuar edhe masën ndaj tyre!

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/207378717021275/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.