Policia greke kap në kufi shqiptarin me 5 kg hashash

27/06/169:11

Shperndaje:


LAJMI-I-FUNDIT
Policia greke ka ndaluar në Igumenicë një mjet i dyshimtë, në të cilin është zbuluar drogë. Policia greke ka zbuluar ne sediljet e prapme të mjetit nje cantë me 10 pako me 5 kg 80 gram marijuanë. Gjatë këtij operacioni policia greke ka arrestuar drejtuesin e mjetit, një shqiptar 47 vjec dhe një grek 43 vjec. Shqiptari i arrestuar është B. F, nga Cërriku. Janë sekuestruar edhe 3 celularët e tyre, nga të cilët pritet të hidhet dritë rreth origjinës dhe destinacionit të drogës.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.