Policia greke kap armë dhe drogë në kufi

17/02/1614:24

Shperndaje:


Policia greke zbulon drogë dhe armë në kufi me Shqipërinë. Mësohet se sasia e drogës është zbuluar në zonën e Janinës. Sasia e drogës dhe arma janë gjetur në një cantë, në të cilën kishte 1.2 kg kanabis sativa dhe një kallashnikov me një krehër me fishekë.
Gjithashtu pranë cantës është gjetur edhe një pistoletë Zastava e kalibrit 6.33 mm me 4 fishekë.
Nderkohë autori ka mundur të largohet pa u kapur nga policia greke
droge arme saranda web


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.