Plagosen tre persona në Ksamil, një prej tyre niset drejt Tiranës

07/06/2215:27

Shperndaje:

Tre persona janë plagosur ditën e sotme në Ksamil, të plagosurit janë Tiku Ahmeti, Flamur Ahmeti, Luli Ahmeti.

Mësohet se të tre personat janë konfliktuar me disa shtetas të tjerë.

Bëhet me dije si i plagosur Luli Ahmeti është nisur me helikopter drejt Tiranës për shkak të plagëve të marra, ndërsa dy të tjerët po marrin trajtim në spitalin e Sarandës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ndërsa mësohet se është dentifikuar autori dhe punohet për kapjen e tij.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.