Përparim Ahmeti : Ksamili i harruar nga Bashkia Sarandë

21/01/1714:44

Shperndaje:


Përparim Ahmeti : Ksamili i harruar nga Bashkia Sarandë.
Këshilltari bashkiak Përparim Ahmeti ka ngritur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak Sarandë shqetësime që lidhen me komunitetin e Ksamilit.
Përparim Ahmeti u shpreh se ksamiliotët janë të gjithë të penduar që janë bërë pjesë e Bashkisë Sarandë dhe se Ksamili është i harruar nga Bashkia Sarandë. Edhe në fjalën tuaj, iu drejtua Ahmeti kretares së bashkisë, fjala Ksamil u përmend vetëm një herë që kishte të bënte me auditin e KLSH.
Ksamilin sot e viziton vetëm makina e Policisë Bashkiake, por edhe kjo jo nuk e bën punën që i takon, u shpreh Përparim Ahmeti.
Ndiqni videon:

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.