Përfshihet nga flakët makina në ecje, pasagjerët dhe shoferi largohen në kohë – VIDEO

06/09/2017:54

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.