Pas urdhërit “dilni takoni qytetarët”, PD nis takimet edhe në Konispol dhe Xarrë

22/01/2113:50

Shperndaje:


Partia Demokratike ne Sarande ka nisur turin e takimeve me strukturat ne Konispol e Xarre.
Keto takime duket se po zgjerojne harten dita dites dhe kane te bejne me nje udhezim te ardhur ditet e fundit nga PDSH qe kerkon nga drejtuesit e PD qe te ngrene grupe pune neper zona me qellim qe te zhvillojne takime dere me dere me qytetaret per te degjuar problematikat e tyre.

Takimet me strukturat ne grupseksionet Konispol dhe Xarre i ka kryesuar anetari i Keshillit Kombetar te PD Jolio Dine dhe pjese e tyre jane bere dhe themelues te PD dhe kontributore nder vite.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.