Pas goditjes me thikë në qafë sherri degradon me përplasje automjetesh

15/05/2214:49

Shperndaje:

Sarande, perfshihet serisht ne konflikt i plagosuri gjate oreve te para te mengjesit.

Ngjarja para rreth nje ore ne lagjen nr.4. 3 shtetas jane konfliktuar me njeri tjetrin duke u goditur edhe me automjete. Jane goditur automjetet “Citroen” me targa AA631ZY me automjetin “Toyota” me targe AZI 9208.

Ne nje nga automjetet ndodhej Erlind Rumani, 38-vjec, i cili sot rreth ores 02.30 u paraqit ne spital i plagosur me thike ne qafe.

Pas daljes nga spitali mesa duket eshte perballur serish ne rruge me agresorin dhe jane goditur me automjete dhe me pas edhe fizikisht me njeri-tjetrin.

Policia ka shoqeruar deri tani 3 shtetas ne Komisariat.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.