Pas festave nis largimi i emigrantëve dhe kthimi i personave që festuan jashtë vendit

02/01/2012:51

Shperndaje:


Pas festave të fundvitit, ka nisur edhe largimi i qytetarëve shqiptar drejt vendeve ku jetojnë dhe punojnë, si dhe rikthimi i atyre që festat i kaluan jashtë vendit.
Kështu në Portin e Sarandës deri në orën 13:00 të 02.01.2020, kanë hyrë 71 shtetas dhe kanë dalë 68
Kompania e udhëtimeve drejt Korfuzit Finikas Lines prej ditës së sotme ka vendosur në dispozicion mjetet e veta për një udhëtim të shpejtë në më pak se 30 minuta në oraret:
Korfuz – Sarandë ora 09:00
Sarandë – Korfuz ora 10:30


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.