OSHEE: Nesër gjithë ditën zona e Delvinës pa energji

08/10/208:11

Shperndaje:


Oshee ka shpërndarë një njoftim per stakim te energjise elektrike
Sipas njoftimit në daten 09/10/2020 nga ora 08:00’ deri ne oren 16:00’ do te kete stakim te energjise elektrike ne Nenstacionin Delvine ku do te kryhet tokezim i zbarave 35kV dhe montimi i transformatorit te ri te Fuqise 5.6MVA 35/10kV.
Zonat qe mbeten pa energji ne Rrethin Sarande/Bashkine Delvine:

Bajkaj, Vane, Palavli, Vergo, Fush Veri, Kakodhiq, Bashaj, Senic, Tatzat,Isak, Kalas, Bamatat, Rusan, Stjar, Mavropull, Shijan, Karabaxh,Lefterhor, Varfaj.

Numri i konsumatoreve qe mbeten pa energji eshte : 4653 Abonente.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.