Operacion në Sarandë për kapjen e Klement Balilit

28/01/179:08

Shperndaje:


Policia ka zhvilluar gjatë natës në Sarandë një operacion të gjerë për kapjen e të shumëkërkuarit Klement Balili.
Gjatë operacionit, përveç kontrolleve në vendet ku dyshohet se mund te fshihet Klement Balili, janë ushtruar edhe kontrolle dhe bastisje në banesat e njerezve të cilët dyshohet se mund të ndihmojnë të kërkuarin e Interpolit në fshehjen e tij.
Megjithëse policia nuk ka dhënë detaje të operacionit, burime të Saranda Web flasin për disa të shoqëruar në Komisariatin e Policisë Sarandë.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.