Operacion në Sarandë, dhjetëra forca policore kontrolle nëpër banesa

28/08/2121:08

Shperndaje:

Operacion në Sarandë, dhjetëra forca policore kontrolle nëpër banesa, synohet goditja e trafikantëve dhe shpërndarësve të drogave të forta

Dhjetëra forca policore të FNSH, Shqiponja, agjentë civilë dhe drejtues të Komisariatit të Sarandës janë duke zhvilluar aktualisht një operacion të madh policor në lagjen nr.4 të Sarandës.

Operacioni po vijon prej orës 18.00 dhe janë duke u kryer disa kontrolle banesash.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.