Oltion Çaçi takim me komunitetin italian që punon dhe jeton në Sarandë

01/05/2318:13

Shperndaje:

Oltion Çaçi takim me komunitetin italian që punon dhe jeton në Sarandë.

Saranda është një mozaik kulturor, mikpritëse dhe atdhe i dytë për shumë kombe nga vende të ndryshme të botës përfshirë këtu dhe pjesëtarë të komunitetit italian 🇮🇹🇦🇱 që jetojnë e punojnë në qytetin tonë duke kontribuar në zhvillimin e tij, ka thënë Oltion Caci.

Pata kënaqësinë të ndaj sot me ta pjesë të vizionit tonë për #Sarandën2030 kampione të ligës së turizmit mesdhetar që projekton investime dhe cilësi shërbimi të standardeve europiane, është shprehur Oltion Çaçi.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.