NJOFTIM PUNËSIMI PËR PERSONEL NË BOUGAINVILLE BAY & SPA

07/06/2312:12

Shperndaje:

Bougainville Bay Resort & SPA eshte ne kerkim te kandidateve per t’u bashkuar ekipit te tyre per kete sezon ne pozicionet e punes si me poshte:

Shef Kuzhine;

Menaxhere Housekeeping (Pastrimi);

Menaxher/e Restoranti;

Menaxher/e Bari (Butrint)

Kuzhinier/e i Pare;

Ndihmes Kuzhinier/e;

Arketar/e;

Barist/e me Eksperience;

Ndihmes Banakier/e;

Kamarier/e Restoranti;

Kamarier/e Bari;

Ndihmes kamarier/e;

Hostes;

Recepsionist/e;

Recepsionist/e (Turni I Trete);

Recepsionist Parkimi;

Recepsionist Plazhi;

Recepsionist SPA;

Animator;

Estetiste /Parukiere;

DJ (Rezident);

Punonjes Plazhi;

Punonjes Parkimi;

Punonjese Pastrimi;

Punonjese Lavanterie;

Pjatalarese;

Drejtues Mjeti Lundrues;

Polumbar i Certifikuar;

Ndihmes Marinar;

Ju lutem dergoni CV-ne tuaj ne adresen e emailit: [email protected] ose kontaktoni ne WhatsApp dhe ne numrin e telefonit: +355686082912


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.