Njoftim punësimi në “Asi Rooftop Hotel & Restro – Lounge” – Mundësi akomodimi

11/03/2320:17

Shperndaje:

“ASI ROOFTOP HOTEL & RESTO-LOUNGE” kërkon të punësojë për sezonin veror 2023

• Menaxher/e
• Shef/e Recepsioni
• Recepsionist/e
• Shef/e Kuzhine
• Shef Sushi
• Ndihmës Kuzhinier/e
• Pjatalarës/e
• Sanitare
• Banakier/e
• Kamarier/e Bari
• Kamarier/e Restoranti
• Ndihmës kamarier/e
• Punonjëse dyqani
• Punonjës parkimi

Kriteret e përgjithshme:

  1. Ekperienca të mëparshme pune përbëjnë avantazh
  2. Përgatitje të mirë profesionale
  3. Aftësi të mira komunikuese, bashkëpunuese, përgjegjësie dhe korrektësie
  4. Disa nga pozicionet e mësipërme kanë kriter kryesor njohjen e gjuhës së huaj Anglisht

Informacion I përgjithshëm:

-Mundësi akomodimi (në godinën e Asi Rooftop)
-Paga të kënaqshme për të gjitha pozicionet
-Mundësi pagese me përqindje për pozicionet Menaxher/e dhe Shef/e Kuzhine.

Aplikantët mund të dërgojnë CV-në e tyre në email-in [email protected] ose të kontraktojnë nëpërmjet numrit të telefonit: +355699268900.

Adresa: Rruga Butrinti, Sarandë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.