NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL RESTORANT ZERO – ZERO

11/05/2312:16

Shperndaje:

Hotel dhe Restorant Zero Zero në Sarandë kërkon të punësojë:

– Banakier/e

– Ndihmës Banakier/e

– Kamarier/e

– Pjatalarese

– Sanitare

KONTAKT: 0698556116


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.