Nga e Hëna administrata në punë nga ora 05:00 deri 13:00, të shkojnë me këmbë

21/03/2013:13

Shperndaje:


Kryeministri Edi Rama tha se orari i ri nga ora 05:00 e mëngjesit deri në 13:00 të drekës për lejimin e qarkullimit do të qëndrojë në fuqi gjatë gjithë javës që vjen për të gjithë njësoj.

Administrata do të punojë nga ora 05:00 deri në 13:00 dhe kush punon në zyrë nuk do të lejohet të përdorë automjet për të shkuar në zyrë.
Pas orës 13:00 nuk do të jenë më hapur as farmacitë, as supermarketet dhe as bankat.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.