Në syrin e Ciklonit/ Foto dhe video nga gjendja në Greqi

18/09/209:02

Shperndaje:


Cikloni i cili ka disa orë që godet pjesën veriperëndimore të Greqisë, ka lënë mbrapa dëme të shumta, ndërkohë situata mbetet alarmante.
Zakynthos , Kefalonia dhe Ithaca kanë qenë në qendër të vëmendjes që nga e premtja në mëngjes , ku ka shira të shoqëruara me erëra të forta. Syri i ciklonit drejtohet drejt Gjirit të Patras dhe më pas pritet të drejtohet në jug.
Moti i keq “goditi” gjatë natës dhe Etoloakarnania , Ilia , Achaia , Arcadia dhe Messinia .

 

VIDEO

 

https://youtu.be/ae_T7yiaJEo


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.