Në pritje të dorëzimit të mallit, Policia kap 2 canta me 73 kg kanabis

12/11/2112:52

Shperndaje:

Sekuestrohen 72 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar.

Operacioni nga policia greke ne Igumenice, ne zonen e gjelber kufitare.

Jane gjetur 2 canta qe permbanin 67 pako me 72 kg 634 gram marijuane. Zona eshte krehur me qenin “Lussy” te policise greke.

Operacioni ka nisur dje ne mengjes dhe vazhdon ende nga policia greke.

Dy dite me pare u sekuestruan edhe 6 kg brenda qytetit te Igumenices ne nje tjeter operacion.

Policia greke: Cantat jane gjetur ne zonen malore prane vaskave te peshkut ne Loridha, Sajadhe te Igumenices


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.