Ndodh në Sarandë: Kopeja me dhi zbret në portin e Sarandës

31/07/1716:50

Shperndaje:


 Pamjet qe shikoni jane fokusuar para pak castesh ne rrugen nga ku cdo vizitor i huaj qe zbret nga trageti, prek qytetin e Sarandes.
Nje kope me dhi eshte shfaqur papritur ne kete rruge duke lene pa fjale qindra te qytetare dhe vizitote te Sarandes.
Qytetaret dhe vizitoret e Sarandes jane mesuar te shikojne lopet te bejne xhiro dhe te ushqehen me plehrat e kazaneve, por kope me dhi nuk kishin pare.
Shume prej qytetareve kjo skene u shkaktoi te qeshura, por pati edhe nga ata qe u shqetesuan per bariun e tyre, i cili duhet te jete shume i shqetesuar nga mungesa e dhive dhe nuk dihet ku i kerkon ne kete vape.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.