Ndahet nga jeta Themeluesi i PD Sarandë

12/11/1817:51

Shperndaje:


 

Eshte ndare jeta diten e sotme Themeluesi i Partise Demokratike ne Sarande Lufti Barjami. Lajmi behet i ditur nga dega e PD Sarande nepermjet nje postimi ne fb ku thuhet:

Partia Demokratike dega Sarande, shpreh dhimbjen e thelle per ndarjen nga jeta te nje prej themeluesve dhe ish-Kryetarit te PD Sarande, z. Lutfi Bajrami!

Sakrifica, kontributi dhe perkushtimi i Lutfiut per demokracine ne rrethin e Sarandes, jane vlera te cmuara, model per cdo demokrat. Vepra e tij, mbetet e hipotekuar thelle ne memorien e miqve dhe bashkepunetoreve, por edhe te cdo qytetari te Sarandes.

I paharruar kujtimi i Tij! 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.