Ndahet nga jeta edukatorja e dashur Alketa Demi

18/08/2013:48

Shperndaje:


Është ndarë nga jeta në moshën 50 vjeç edukatorja e Kopshtit nr 3 në Sarandë Alketa Demi.
Ajo vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë, por që nuk ka ariitur ta fitojë betejën.
Alketa Demi do të mbetet përgjithmonë në brezat e fëmijëve që edukoi, por edhe të prindërve të tyre si një edukatore e dashur dhe gjithmonë e qeshur.
Saranda Web shpreh ngushëllime ndaj familjarëve!

VIDEO e momenteve të edukatores me fëmijët në Kopshtin nr 3 përgatitur nga Elvin Cukari

https://www.facebook.com/elvin.cukari.9/videos/1624703774376630/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.