Mjeku Vasil Llajo rrëfen rrugëtimin e Intermedica, klinikës së parë private në Shqipëri

30/01/2117:35

Shperndaje:


Mjeku i njohur Vasil Llajo rrëfen një pjesë të jetës së tij profesionale gjatë një interviste në Tv Scan.
Ai tregon fillimet e para në profesion në QSUT dhe më pas në klinikën e vet private Intermedica, e cila daton që në vitin 1996.
Intermedica është laboratori i parë privat në Shqipëri dhe një nga më të mirët në vend me shtrirje në disa qytete të vendit, si dhe klinika e parë parë që solli skanerin në Shqipëri.
Në videon më poshtë ndiqni intervistën e plotë të Llajos.

VIDEO

https://youtu.be/g0OZs8jzyNw


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.