Ministri Sandër Lleshaj thirrje shqiptarëve: Pushoni në Sarandë

20/06/2014:27

Shperndaje:


Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj e ka hapur takimin e sotëm në Sarandë me një thirrje drejtuar shqiptarëve për të pushuar në Sarandë.
Ai duke përfituar nga prezanca e mediave, kohë gjatë së cilës Saranda Web transmentonte live takimin, dhe ka ftuar shqiptarët të pushojnë në Sarandë, kjo edhe si një ndihmë ndaj pasojave të shkaktuara si pasojë e pandemisë.

VIDEO MIN 28

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/259658341967937/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.