Mesazhi i Jolio Dine: Lartësuam emrin e FRPD Sarandë

14/06/2016:12

Shperndaje:


Pas mbledhjes së sotme të FRPD Sarandë, ku u emërua drejtuesi i ri i të rinjve demokratë të Sarandës, drejtuesi i deritanishëm Jolio Dine falenderon të rinjtë dhe uron drejtuesin e ri Eugen Qendro.

STATUSI:
Drejtova sot mbledhjen e fundit si Kryetar i FRPD Sarande, pas 6 viteve ne kete detyre e 1 viti si N/Kryetar!
Kokelarte dhe i lumtur qe ne keto vite dhashe maksimumin tim per te lartesuar emrin e FRPD Sarande dhe besoj se te gjithe bashke ja arritem! Faleminderit dhe mirenjohje cdo bashkepunetori 🤝
Urim Kryetarit te ri, Geni Qendro!

Vazhdojme se bashku per sfida te reja dhe per me kryesoren, fitoren e afert te Partise Demokratike! ✌️ – shkruan Jolio Dine.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.