Mesazhi i Bashës për qytetarët: Covid nuk është lojë, mbani maskën, lani duart

09/11/2012:58

Shperndaje:


Basha: Lutem për të gjithë qytetarët që të kenë kujdes, do jua kërkoja dhe nëse qeveria do ishte duke e bërë punën e saj, jua kërkoj tani që qeveria nuk po e bënte.
Unë e ndaj maskën, për ti dhënë një sinjal çdo shqiptari që kjo nuk është lojë.

Tani që e dinë të gjithë që nuk kemi qeveri të përgjegjshme jua kërkoj dyfish.
Nuk ka gjë më të cmuar se shëndeti , gjithcka tjetër shkon dhe vjen, arsyeja e ekzistencës e qeverisë të mbrojë jetën e njerëzve.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.