Mbytet në plazhin e Kalivoit një person

11/07/2115:28

Shperndaje:

Një person është mbytur pasditen e sotme në fshatin Xarrë të Konispolit, teksa kishte hyrë të lahej në liqen për t’u freskuar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:10, mesditën e sotme në liqenin e fshatit Xarë, Konispol, ku është mbytur duke u larë në liqen shtetasi Sotir Koloi, 66 vjeç.

Sotir Koloi ishte duke u larë tek plazhi i Kalivoit në Xarrë, por nuk ka mundur të dalë më nga uji. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.