Marini Restorant kërkon të punësojë pjatalarëse dhe nd. banakier/e për turnin e darkës, paga 60,000 lekë

01/07/2215:09

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.