LAMTUMIRË DOKTOR LEFTER MANO

12/03/2312:31

Shperndaje:

Është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme mjeku i mirënjohur Lefter Mano.

Lefte Mano punoi si mjek në Tepelenë dhe më vonë në Tiranë deri sa ndërroi jetë.

Ai punojë me merakun se çdo fëmijë që lind ka nevojë për përkujdesin më të mirë shëndetësore duke qenë shembull i jetësimin duke qëndruar në krye të punëve në Nepatologjinë e maternitetit”Koço Glozheni” Tiranë.

Lamtumirë doktor Lefteri!


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.