Ky është orari i ndeshjeve të Shqipërisë

13/12/158:49

Shperndaje:

Ky është orari i ndeshjeve të Shqipërisë

Shqipëria do të jetë në Grupin A të Kampionatit Evropian, ku do të ketë përballë përfaqësuese, si Zvicra, Franca dhe Rumania.

Më poshtë orari i ndeshjeve grupore të Kombëtares sonë:

11 qershor: Shqipëria – Zvicra (Lens, 15:00)
15 qershor: Shqipëria – Franca (Marseille, 21:00)
19 qershor: Shqipëria – Rumania (Lyon, 21:00)


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.