Kryesia e PD thirrje Degëve në rrethe: Zgjohuni nga gjumi, bëni opozitë

03/09/220:18

Shperndaje:

Partia Demokratike ka ndezur motorët për të koordinuar aksionin politik në të gjitha degët e Shqipërisë në këtë fillim sezoni.

Kryesia e PD-së ka zbardhur udhëzimin e saj për degët të cilat duhet të mblidhen dhe të organizohen në të gjitha nivelet për të bërë të mundur gjallërimin e jetës politike, angazhimin e sa më shumë figurave publike dhe plotësimin e strukturës organizative të degëve.

Sipas udhëzimit, mbledhjet e para duhet fillojnë brenda datës 12 shtator.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.