Konispol: Kishin hyre ilegalisht në Shqipëri, kapen 3 iranianët

13/12/1515:04

Shperndaje:

Konispol: Kishin hyre ilegalisht në Shqipëri, kapen 3 iranianët

Tre iranianë janë arrestuar sot në Pikën Kufitare të Konispolit, pasi kishin hyrë ilegalisht në territorin shqiptar.

Konispol: Kishin hyre ilegalisht në Shqipëri, kapen 3 iranianët
Mësohet se emigrantët ilegale janë rreth moshës 30­vjeçare, ndërsa nuk bëhet i dituri identiteti i tyre. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se iranianët
kërkonin të iknin drejt vendeve perëndimore


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO
Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.