Konflikt për tokat midis fshatrave Vrinë dhe Shëndëlli

28/01/189:14

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.