KOMPANIA ROAL FOOD KËRKON AGJENT SHITJE NË SARANDË

01/04/2215:36

Shperndaje:

Kandidati duhet te kete vendbanim ne Sarandë.
Marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton.
Pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat).
Pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e punes nga kompania ne menyre qe te mbulohen edhe rrethinat e Sarandes ne marrje porosie.
Kandidati te kete eksperience te meparshme sektorin e shitjes

Detyrat

Do te kete zonen e tij me marketet qe do te mbuloje per vizite dhe marrje porosie.
Zonen do e mbuloje me vizita me mjetin e punes.
Do te dergoje porosite per furnizime me ane te palmerit (celular).
Do kryeje kontrollin e produkteve te firmes ne markete duke kontrolluar pozicionimet edhe per data te aferta qe ka marketi.

Kualifikimet

Te jete i komunikueshem dhe me aftese shitjeje te mira.
Te jete korrekt ne punen e tij.
Mosha e preferuar : 25-35 vjec
Te jete i afte te punoje ne grup

PAGA: BAZE + BONUSE


Te interesuarit te dergojne cv : hr.roalfood@outlook.com
Cel. : 0686021526


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.