Kompani distribucioni kërkon të punësojë Shofer, Punëtorë ngarkim-shkarkim dhe Sanitare

16/06/2420:55

Shperndaje:

Kompani distribucioni kërkon të punësojë për sezonin veror: 

 

Shofer shpërndarës: paga 150.000 lekë
Punëtorë ngarkim-shkarkim: paga 100.000 lekë
Sanitare: 100.000 lekë

 

Kontaktoni në: 069 785 5550


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.