Kokainë, hashash dhe municion. Arrestohen 3 persona

 

Tre shqiptarë janë arrestuar në kuadër të një operacioni anti-drogë të Policisë greke. Gjatë kontrollit në një banesë janë gjetur 15 kilogram marijuanë, 2.5 kilogram hashash cokollatë, 1.1 kilogram kokainë, 1 peshore dhe 25 fishekë. Shqiptarët janë të moshave 33, 38 dhe 49 vjec. Nuk dihen detaje për shqiptarët e arrestuar nga Policia.