KFV shpall tenderin për Ujësjellësin e Delvinës

05/04/1916:00

Shperndaje:


Një ndër problemeve më të vështira me të cilat po përballeshin banorët e Delvinës po i vjen zgjidhja.
Bëhet fjalë për investimin në lidhje me Ujësjellësin e Delvinës, për të cilën KFV ka njoftuar se ka miratuar fondin për këto punime dhe ka shpallur procedurat e tenderit, i cili do të mbahet 29 Maj.
Ujësjellësi i Delvinës ka qenë premtimi kryesor elektoral i kryetarit të Bashkisë Rigels Balili, me realizimin e të cilit Rigels Balili përmbush mbajtjen e të gjitha premtime elektorale.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.