Këshilli Bashkiak Sarandë diskuton sot për plazhet, parkimet dhe pastrimin

30/06/218:19

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.