Këngëtari Dritan Ajdini dedikon këngë për Xhakën dhe Shaqirin

23/06/1812:14

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.