Kapet 22 kg drogë në kufi me Greqinë, arrestohen 2 grekë dhe 1 shqiptar

22/04/1615:20

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.